Nawigacja

Sport

PLAN ZAJĘĆ SPORTOWYCH

SKS 2020/2021

 

Piłka nożna chłopców

 

 klasy II-III

 Środa    1530 - 1630

 klasy VI-VII

 Środa    1630 - 1800

 klasy IV-V

 Piątek    1430 - 1530

 


koszykówka dziewcząt

 

 

kl.II-III   (grupa początkująca)

 Poniedziałek        1530-1630 

 Piątek                   1530-1630 


 

kl.III -IV  (grupa młodsza)

 

Wtorek                  1530 - 1645

Czwartek              1530 - 1700

 

 

kl. VI  (młodziczki)

 

Wtorek                  1645 - 1830

Czwartek              1700 - 1830

 

 

kl. VII-VIII    (kadetki)

 

Poniedziałek  1630 – 1830

Piątek             1700 – 1900 SALA AGROBIZNESU

 


TERMINARZ MECZY KOSZYKAREK W LIGACH U12 I U13 W SEZONIE 2019/2020

 

Liga: kolejka: nr meczu

Mecz

Data, godz.

U13K: Grupa A: Kolejka XI: 053

UKS Dwójka Rogoźno - MUKS Kórnik

2019-10-19 10:00

U13K: Grupa A: Kolejka I: 004

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Dream Team Nowy Tomyśl

2019-10-26 10:30

U12K: Grupa A: Kolejka XVI: 077

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.

2019-10-26 13:30

U12K: Grupa A: Kolejka III: 012

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Lider Swarzędz

2019-11-02 10:00

U13K: Grupa A: Kolejka IV: 019

UKS Victoria Plewiska - UKS Dwójka Rogoźno

2019-11-16 12:00

U13K: Grupa A: Kolejka XV: 075

UKS Dwójka Rogoźno - POMPAX Tęcza Leszno

2019-11-24 10:00

U12K: Grupa A: Kolejka XIII: 065

UKS Dwójka Rogoźno - POMPAX Tęcza Leszno

2019-11-24 12:30

U12K: Grupa A: Kolejka XI: 054

UKS Dwójka Rogoźno - MUKS Poznań

2019-11-30 12:30

U13K: Grupa A: Kolejka VIII: 040

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Piątka Ostrów Wlkp.

2019-12-14 11:00

U12K: Grupa A: Kolejka VI: 030

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Piątka Ostrów Wlkp.

2019-12-14 13:30

U12K: Grupa A: Kolejka VIII: 039

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Kaspro Ostrów Wlkp.

2020-01-11 10:30

U13K: Grupa A: Kolejka XVIII: 087

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Delfin Kłecko

2020-01-11 13:00

U13K: Grupa A: Kolejka X: 049

UKS Dream Team Nowy Tomyśl - UKS Dwójka Rogoźno

2020-02-15 11:00

U13K: Grupa A: Kolejka II: 008

MUKS Kórnik - UKS Dwójka Rogoźno

2020-02-29 10:00

U12K: Grupa A: Kolejka II: 009

MUKS Poznań - UKS Dwójka Rogoźno

2020-03-07 10:00

U12K: Grupa A: Kolejka XII: 057

UKS Lider Swarzędz - UKS Dwójka Rogoźno

2020-03-14 10:00

U13K: Grupa A: Kolejka XII: 058

ENEA AZS Poznań - UKS Dwójka Rogoźno

2020-03-21 10:0

 

U12K: Grupa A: Kolejka X: 048

ENEA AZS Poznań - UKS Dwójka Rogoźno

2020-03-21 10:30

U12K: Grupa A: Kolejka XVIII: 088

UKS Dwójka Rogoźno - MKS MOS Konin

2020-03-28 10:30

U13K: Grupa A: Kolejka XIII: 064

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Victoria Plewiska

2020-03-28 13:30

U13K: Grupa A: Kolejka XIV: 067

MUKS Poznań - UKS Dwójka Rogoźno

2020-04-05 ----

U13K: Grupa A: Kolejka VI: 030

POMPAX Tęcza Leszno - UKS Dwójka Rogoźno

2020-04-19 12:00

U13K: Grupa A: Kolejka IX: 042

UKS Delfin Kłecko - UKS Dwójka Rogoźno

2020-04-26 10:00

U12K: Grupa A: Kolejka XV: 075

UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno

2020-05-10 12:00

U13K: Grupa A: Kolejka XVII: 085

UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno

2020-05-10 14:30

U13K: Grupa A: Kolejka III: 013

UKS Dwójka Rogoźno - ENEA AZS Poznań

2020-05-16 10:00

U12K: Grupa A: Kolejka I: 003

UKS Dwójka Rogoźno - ENEA AZS Poznań

2020-05-16 12:30

U12K: Grupa A: Kolejka XVII: 084

UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno

2020-05-23 10:00

U12K: Grupa A: Kolejka VII: 032

UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno

2020-05-23 16:00


 

 

PLAN ZAJĘĆ SPORTOWYCH Z KOSZYKÓWKI - DZIEWCZĘTA        2018/2019

kl. I-III      ŚRODA      1630-1730

PIĄTEK      1445- 1530

 

kl. IV   

 PONIEDZIAŁEK        1630-1800 

  CZWARTEK             1530 – 1700

 

kl. V          WTOREK    1530 – 1700 

                      PIĄTEK   1545- 1715  

 

kl. VI-VII    WTOREK  1700 – 1845

                       PIĄTEK   1715 – 1900

 

 

Liga: kolejka: nr meczu

Mecz

Data, godz.

U12K: Grupa B: Kolejka V: 076

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp.

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźnohttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2019-03-16 13:00

U13K: Grupa A: Kolejka VIII: 039

MKS Tęcza Leszno - UKS Dwójka Rogoźno

Hala: Ćwicznia, ul. Grota Roweckiego 20, Lesznohttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2019-03-23 10:00

U12K: Grupa B: Kolejka X: 096

UKS Dwójka Rogoźno - UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźnohttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2019-03-30 10:00

U13K: Grupa A: Kolejka X: 050

UKS Dwójka Rogoźno - UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźnohttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2019-03-30 12:30

U12K: Grupa B: Kolejka XIV: 111

MKS MOS KONIN - UKS Dwójka Rogoźno

2019-04-06 11:00

U13K: Grupa A: Kolejka XIII: 062

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Lider Swarzędz

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźnohttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2019-04-13 10:00

U12K: Grupa B: Kolejka XI: 097

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Lider Swarzędz

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźnohttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2019-04-13 12:30

U13K: Grupa A: Kolejka XVII: 084

UKS Dwójka Rogoźno - MKS Tęcza Leszno

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźnohttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2019-05-11 10:00

U12K: Grupa B: Kolejka VI: 078

Enea AZS II Poznań - UKS Dwójka Rogoźno

Hala: SP nr 34, os. Śmiałego 107, 60-682 Poznańhttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png

 

2019-05-18 10:00

U13K: Grupa A: Kolejka XV: 073 https://esor.pzkosz.pl/images/blue-red.png

ENEA AZS Poznań - UKS Dwójka Rogoźno

Hala: SP nr 34, os. Śmiałego 107, 60-682 Poznańhttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2019-05-18 12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

TERMINARZ MECZY LIGI ŻAKÓW ( U12) I MŁODZICZKA MŁODSZA  ( U13 ) NA PÓŁ SEZONU 2018-2019

 

U13K: Grupa A: Kolejka IV: 017

UKS Lider Swarzędz - UKS Dwójka Rogoźno

Hala: Hala SCSiR, ul. Św. Marcin 1, 62-020 Swarzędzhttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2018-10-21 12:00

U12K: Grupa B: Kolejka IV: 069

UKS Lider Swarzędz - UKS Dwójka Rogoźno

Hala: Hala SCSiR, ul. Św. Marcin 1, 62-020 Swarzędzhttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2018-10-21 12:00

U13K: Grupa A: Kolejka IX: 042

UKS Dwójka Rogoźno - MUKS Poznań I

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźnohttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2018-11-10 10:00

U12K: Grupa B: Kolejka II: 062

UKS Dwójka Rogoźno - Uczniowski Klub Sportowy Krzesiny Poznań

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźnohttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2018-11-10 12:30

U12K: Grupa B: Kolejka III: 068

UKS BATORY SP 11 Ostrów Wielkopolski - UKS Dwójka Rogoźno

Hala: ----
 

2018-01-06 11:00

U13

UKS BATORY SP11 OSTRÓW WLK. – UKS DWÓJKA

2018-01-06

13.30

U12K: Grupa B: Kolejka I: 059

Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - UKS Dwójka Rogoźno

2018-11-24 11:00

U13K: Grupa A: Kolejka XIV: 069

UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno

Hala: SP nr 1, Partyzancka 15, 63-400 Ostrów Wielkopolskihttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2018-11-24 15:00

U13K: Grupa A: Kolejka XII: 060

UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno

Hala: Hala Sportowa przy SP9, ul. Asnyka 26, 63-400 Ostrów Wlkp.https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2018-12-15 13:00

U12K: Grupa B: Kolejka XII: 104

UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno

Hala: Hala Sportowa przy SP9, ul. Asnyka 26, 63-400 Ostrów Wlkp.https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2018-12-15 15:00

U13K: Grupa A: Kolejka V: 024

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźnohttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2019-02-02 11:00

U12

UKS KRZESINY – UKS DWÓJKA ROGOŹNO

2019-02-09

10.00

U12K: Grupa B: Kolejka VII: 083

UKS Dwójka Rogoźno - MKS MOS KONIN

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźnohttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2019-02-15 16:30

U13K: Grupa A: Kolejka VII: 033 https://esor.pzkosz.pl/images/blue-red.png

KK Rycerze Rydzyna - UKS Dwójka Rogoźno

Hala: Hala Rydzyna, ul. Jana Kazimierza 1, 64-130 Rydzynahttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2019-02-24 11:00

U12K: Grupa B: Kolejka VIII: 087

UKS Dwójka Rogoźno - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźnohttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2019-03-02 11:00

U13K: Grupa A: Kolejka XVI: 078 https://esor.pzkosz.pl/images/blue-red.png

UKS Dwójka Rogoźno - KK Rycerze Rydzyna

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźnohttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2019-03-02 13:30

U12K: Grupa B: Kolejka XIII: 106

UKS Dwójka Rogoźno - Enea AZS II Poznań

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźnohttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2019-03-09 10:00

U13K: Grupa A: Kolejka VI: 028 https://esor.pzkosz.pl/images/blue-red.png

UKS Dwójka Rogoźno - ENEA AZS Poznań

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźnohttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2019-03-09 12:30

U13K: Grupa A: Kolejka III: 015

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp.

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźnohttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2019-03-16 11:00

U12K: Grupa B: Kolejka V: 076

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp.

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźnohttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png https://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2019-03-16 13:00

 

PLAN ZAJĘĆSPORTOWYCH DLA CHŁOPCÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/18

 

KRYSTIAN KACZMARCZYK

 

WTOREK               -16.15-18.00 KLASY VI-VII

CZWARTEK           -15.20-16.35 KLASY V

                              - 16.35-18.00 KLASY VI-VII

 

KRZYSZTOF GREWLING

 

PIĄTEK                  -16.15-17.45 KLASY III-IV

 

Treminarz lig U-13, U-12, U-11  do 20 stycznia w piłkę koszykową dziewcząt.

 

U12K: Grupa B: Kolejka II: 035

UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno

Hala: SP nr 5, Grabowska 1-3, Ostrów Wielkopolski
 

2017-10-21 11:00

U11K: Kolejka X: 039

UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno

Hala: SP nr 5, Grabowska 1-3, Ostrów Wielkopolski
 

2017-10-21 13:00

U13K: Grupa A1: Kolejka I: 002

KS Basket Piła - UKS Dwójka Rogoźno

Hala: Hala ZS Staszica, Bydgoska 80 (stadion żużlowy), 64-920 Piła
 

2017-10-22 09:00

U13K: Grupa A1: Kolejka III: 009

TS Basket SP2 Gniezno - UKS Dwójka Rogoźno

Hala: SP 2, Łubieńskiego 7, Gniezno
 

2017-10-28 10:00

U12K: Grupa B: Kolejka I: 034

UKS Batory Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno

2017-10-29 12:00

U12K: Grupa B: Kolejka X: 070

UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno

2017-11-04 11:00

U11K: Kolejka VIII: 032

UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno

2017-11-04 13:00

   

2017-11-05 ----

U12K: Grupa B: Kolejka IV: 044

UKS Krzesiny - UKS Dwójka Rogoźno

2017-11-18 10:00

U13K: Grupa A1: Kolejka V: 015 https://esor.pzkosz.pl/images/blue-red.png

Basket Team Suchy Las - UKS Dwójka Rogoźno

2017-11-19 10:00

U11K: Kolejka IV: 015

Basket Team Suchy Las - UKS Dwójka Rogoźno

2017-11-19 12:30

U13K: Grupa A1: Kolejka VI: 017

UKS Dwójka Rogoźno - KS Basket Piła

2017-11-26 10:00

U13K: Grupa A1: Kolejka II: 005

UKS Dwójka Rogoźno - MUKS Poznań


Kontakt:

2017-12-02 10:00

U12K: Grupa B: Kolejka V: 049

UKS Dwójka Rogoźno - Basket Team Suchy Las

2017-12-02 13:00

U11K: Kolejka II: 006

UKS Lider Swarzędz - UKS Dwójka Rogoźno

Hala: SP Zalasewo, ul. Heweliusza 26, 62-020 Zalasewohttps://esor.pzkosz.pl/images/cert.png
 

2017-12-03 12:00

U13K: Grupa A1: Kolejka VII: 020

MUKS Poznań - UKS Dwójka Rogoźno

2017-12-10 10:30

U12K: Grupa B: Kolejka VI: 053

ENEA AZS Poznań - UKS Dwójka Rogoźno

2017-12-16 12:30

U13K: Grupa A1: Kolejka VIII: 024

UKS Dwójka Rogoźno - TS Basket SP2 Gniezno

2018-01-13 10:00

U11K: Kolejka XIII: 052

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Dream Team Nowy Tomyśl

2018-01-13 13:00

U12K: Grupa B: Kolejka VII: 056

UKS Dwójka Rogoźno - KK Rycerze Rydzyna

2018-01-20 11:00

 

U13K: Grupa A1: Kolejka VII: 020

MUKS Poznań - UKS Dwójka Rogoźno

Hala: SP 18, os. Armii Krajowej 100, Poznań
 

2018-01-21 10:00

U11K: Kolejka V: 018

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Delfin Kłecko

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźno
 

2018-01-28 10:00

U12K: Grupa B: Kolejka VIII: 062

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp.

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźno
 

2018-02-03 11:00

U13K: Grupa A1: Kolejka X: 030 https://esor.pzkosz.pl/images/blue-red.png

UKS Dwójka Rogoźno - Basket Team Suchy Las

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźno
 

2018-02-04 10:00

U11K: Kolejka XI: 043

UKS Dwójka Rogoźno - Basket Team Suchy Las

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźno
 

2018-02-04 13:00

U12K: Grupa B: Kolejka IX: 063

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Piątka Ostrów Wlkp.

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźno
 

2018-03-03 11:00

U11K: Kolejka III: 011

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Piątka Ostrów Wlkp.

2018-03-03 13:00

U11K: Kolejka IX: 034

UKS Dwójka Rogoźno - UKS Lider Swarzędz

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźno
 

2018-03-11 10:00

U12K: Grupa B: Kolejka XIII: 081

UKS Dwójka Rogoźno - ENEA AZS Poznań

Hala: ZSA, Kościuszki 41, Rogoźno
 

2018-03-11 13:00

Aktualności

Kontakt - administrator strony Hubert Kuszak

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Rogoźnie
    64-610 Rogoźno
    ul. Mała Poznańska 1
    NIP 766-17-74-104
  • 67-26-17-005
    67-26-17-059

Galeria zdjęć