Nawigacja

Zerówka

AKTUALNOŚCI

 

Jesienne spacery - 0a

 

Korzystając z pięknej pogody 25 września dzieci udały się na wycieczkę do Parku. Celem wyjścia było przybliżenie środowiska przyrodniczego oraz poszukiwania „skarbów jesieni". Dzieci obserwowały drzewa i krzewy tam rosnące. Nazywały je, dzieliły na drzewa liściaste oraz iglaste. Zwracały uwagę na różnice w wyglądzie liści, określały kształt, barwę a także ich wielkość. Przedszkolaki obserwowały oznaki jesieni - rozpoznawały drzewa i ich owoce – oraz szukały jej skarbów. Okazały się nimi wielobarwne liście, kasztany, żołędzie czy czerwona jarzębina. Jesienne „skarby" zostały przyniesione także przez dzieci zebrane podczas niedzielnego spaceru z rodzicami .W przedszkolu wykorzystane zostały podczas licznych zabaw matematycznych i zajęć plastycznych. A pozostałe „owoce jesieni" ubogaciły nasz jesienny kącik przyrody.

 

Dorota Nowacka


 

Skarby jesieni - 0a

Dzieci z oddziału 0a podczas październikowych zajęć dotyczących poznawania warzyw z pola i ogrodu, dowiedziały się, że posiadają one cenne witaminy, składniki mineralne i błonnik pokarmowy. Przedszkolaki poznały wygląd, smak oraz zapach warzyw .Dzieci uczestniczyły w przygotowaniu surówki. Podczas zajęć dzieci poznały wartości odżywcze i smakowe warzyw, a także zostały zapoznane z budową i funkcjonowaniem robota kuchennego, dzięki któremu w szybki sposób można zetrzeć warzywa. Dzieci samodzielnie tarły na tarkach marchewki, ogórki, kroiły pomidory oraz jabłka. Pozostałe warzywa zostały starte robotem kuchennym. Tak przygotowaną surówkę dzieci zjadały ze smakiem. Wszystkie dzieci obiecały ,że codziennie będą spożywać warzywa ,a rodzicom zdradzą przepis na zdrową surówkę .

Scenariusz zajęć przygotowała
Dorota Nowacka 

Zajęcia adaptacyjne - 0a

Dnia 27 września 2017 roku w oddziale 0a odbyło się zajęcie adaptacyjne z udziałem rodziców. Mając na uwadze dobro dziecka rozpoczynającego edukację przedszkolną zorganizowane spotkanie miało za cel stworzenie dzieciom warunków do łatwej adaptacji w przedszkolu ,zaspokojenie poczucia bezpieczeństwa, motywowanie dzieci do podejmowania działań i zachowań sprzyjających integrowaniu się z przedszkolem i rodzicami a także nawiązanie bliskiego oraz serdecznego kontaktu w relacjach nauczyciel- dziecko, nauczyciel- rodzic. Wspólne spotkanie i zabawy miało także na celu wyeliminowanie stresu związanego z rozpoczęciem edukacji przedszkolnej. Dzięki wielu zabawom przybliżyłam rodzicom formy pracy z małym dzieckiem. Stworzenie atmosfery radości ,przyjaźni i zaufania oraz współudział rodziców w tych zabawach wywołał uśmiech na ich twarzach i zadowolenie. Wspólne zabawy ruchowe ze śpiewem, zajęcia plastyczne z rodzicami oraz zabawy dowolne w kącikach zabaw pozostaną na długo w pamięci przedszkolaków.

 

Scenariusz spotkania opracowała

Dorota Nowacka


 

Uroczystość pasowania - 0a

Dnia 24 października 2017 roku w oddziale 0a odbyła się uroczystość ,,Pasowania na przedszkolaka”. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyk, inscenizacja piosenki ,,Witaminki” , jesienny walczyk i taniec z parasolami do piosenki :,,Taniec w deszczu”. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pan dyrektor Przemysław Kabat dokonał uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom pasowania oraz słodki upominek. W niejednym oku mam pojawiła się łza wzruszenia. Uroczystość ta była świetną okazją do poznania, nabytych przez 2 miesiące uczęszczania do przedszkola, umiejętności dzieci. Całe spotkanie zakończyły słowa podziękowania dzieci i wręczenie bukietu kwiatów panu dyrektorowi oraz wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Scenariusz uroczystości przygotowała
Dorota Nowacka


 

Zajęcia adaptacyjno- integracyjne w oddziale 0b.

 

          29 września 2017r, odbyły się w naszej grupie zajęcia adaptacyjno- integracyjne z udziałem rodziców. Pierwsza część zajęć została poprowadzona Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Początkowo spięta atmosfera przerodziła się w zajęcia pełne uśmiechu i dobrej zabawy. Witaliśmy się różnymi częściami ciała. Pozycją wyjściową do ćwiczeń był tzw. „fotelik” polegający na umieszczeniu dziecka pomiędzy nogami rodzica i rozpoczęciem ruchu „bujania” przy muzyce relaksacyjnej. Ćwiczenia miały na celu zacieśnienie relacji rodzic - dziecko, a w przyszłości umożliwienie łatwiejszego nawiązywania kontaktów z rówieśnikami.

             Druga część zajęć miała miejsce na boisku szkolnym, gdzie wspólnie z rodzicami bawiliśmy się chustą KLANZY.

         Mam nadzieję, że dzięki spotkaniu adaptacyjnemu zarówno rodzice jak i dzieci nabrali przekonania, że czas spędzony w oddziale przedszkolnym jest bezpieczny, miły i radosny.

 

Zajęcia przeprowadziła:

Lidia Krenz


 

WIZYTA NA KOMISARIACIE POLICJI W ROGOŹNIE - 0b

 

 

 

       19 października dzieci z oddziału przedszkolnego 0b odwiedziły Komisariat Policji w Rogoźnie.

Przedszkolaki zostały oprowadzone po budynku Komisariatu przez sierż. Przemysława Roszczaka, dzięki któremu miały okazję zobaczyć jak wygląda codzienna praca policjantów. Zwiedziły min. dyżurkę, pomieszczenie dla osób zatrzymanych oraz salę odpraw . Zobaczyły wyposażenie policjanta i zostały zapoznane z pracą i rolą jaką pełnią w naszym społeczeństwie. Podczas spotkania dzieci wysłuchały również ciekawego wykładu o zasadach bezpieczeństwa. Przedszkolaki osobiście doświadczyły, w jaki sposób pobierane są odciski palców- sposobem tradycyjnym, co sprawiło im ogromną frajdę. Na zakończenie dzieci oglądały radiowóz policyjny i jego wyposażenie.

Wizyta w Komisariacie dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń.

           Składamy serdeczne podziękowanie panu policjantowi sierż. Przemysławowi Roszczakowi, że znalazł czas na spotkanie z nami i za miłe przyjęcie nas na Komisariacie.


Lidia Krenz


 

NA STRAGANIE -0B 

 

       3 października dzieci z oddziału przedszkolnego 0b wybrały się na stragan owocowo- warzywny Państwa Jarmolińskich. Miały tam okazję zobaczyć różne gatunki warzyw i owoców zgromadzonych w jednym miejscu. Największą atrakcją okazała się jabłoń w donicy z owocami oraz piękne różnych kształtów dynie. Dzieci dokonały zakupu wybranych owoców, które wzbogaciły przedszkolny kącik przyrody.

 

Lidia Krenz


 

JESIENNA SURÓWKA- 0B 

       17 października dzieci z oddziału 0b na zajęciach wykonały z przyniesionych do przedszkola warzyw- surówkę. Podczas tych zajęć dzieci utrwaliły wiadomości dotyczące warzyw i owoców. Przedszkolakom bardzo podobały się zajęcia, a także smakowała im wspólnie przygotowana surówka. Wszystkie dzieci obiecały, że codziennie będą spożywać warzywa i owoce pod różnymi postaciami.  

Lidia Krenz 

 


 

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 0B 

Pasowanie to bardzo ważna uroczystość w życiu każdego przedszkolaka, 24 października dzieci z oddziału przedszkolnego 0b zostały "prawdziwymi" przedszkolakami. Jednocześnie był to pierwszy publiczny występ dzieci przed zaproszonymi gośćmi. Dzieci wyglądały i zaprezentowały się świetnie. Przedszkolaki śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły i złożyły uroczyste ślubowanie. Pani dyrektor Krystyna Golon dokonała uroczystego pasowania zaczarowanym ołówkiem i od tego momentu wszystkie dzieci wstąpiły w szereg prawdziwych przedszkolaków. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplom oraz słodki upominek. 

Lidia Krenz 

 


 

Wycieczka na cmentarz - 0a

 

30 października 2017 roku  dzieci z oddziału 0a wraz z paniami Dorotą Nowacką i Jolantą Nowak odwiedziły cmentarz w Rogoźnie . Wyjście na cmentarz poprzedziła rozmowa, która miała na celu uświadomienie dzieciom charakteru tego dnia. W czasie wycieczki, dzieci poznawały tradycje, zwyczaje związane ze świętem zmarłych w naszej kulturze i religii. Zrozumiały też jak należy zachowywać się na cmentarzu, by nie zakłócać spokoju zmarłych i osób odwiedzających to miejsce.

  Pełni powagi złożyliśmy znicze na grobie Powstańców. Listopadowe święta to czas na uświadomienie dzieciom potrzeby oddania hołdu żołnierzom poległym w II wojnie światowej. W  nawiązaniu do zbliżającego się Święta Niepodległości, które wypada 11 listopada zapaliliśmy znicze tym, którzy zginęli za naszą wolność. Dzieci zapaliły znicze na grobach nieznanego żołnierza, dzieci . W drodze powrotnej zapaliliśmy znicze pod pomnikiem Papieża Jana Pawła II. Tego dnia wiele uwagi poświęciliśmy na budzenie uczuć patriotycznych i szacunku dla zmarłych.

 

Dorota Nowacka

 

 


 

Wycieczka do Media Expert-0a

 

W środę 8 listopada 2017 r. dzieci z oddziału 0a z paniami Dorotą Nowacka i Jolantą Nowak udały się na wycieczkę do sklepu z artykułami AGD i sprzętem elektronicznym .W drzwiach Media Expert czekał na nas pan Alan Leśniewski –pracownik tegoż sklepu. Bardzo miła obsługa sklepu serdecznie nas przyjęła. Celem tej wycieczki było poszerzenie wiadomości dotyczących znajomości sprzętu AGD i bezpiecznego z nich korzystania. Dzieci miały możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem: frytkownicy, czajnika elektrycznego, lodówki, suszarek, lokówek oraz wiele innych sprzętów znajdujących się w naszych domach. Pan sprzedawca  zapoznał dzieci z rodzajami odkurzaczy. Dzieci świetnie radziły sobie z rozpoznawaniem wielu sprzętów. Przypomnieliśmy sobie o zasadach korzystania z urządzeń elektrycznych. Panu Alanowi  dziękujemy  za ciekawy sposób opowiadania, w jego ręce oddaliśmy podziękowanie od dzieci  dla wszystkich pracowników Media Expert, życząc wielu klientów .To była bardzo pouczająca wycieczka.

Dorota Nowacka


 

DAWNIEJ I DZIŚ… -0b

15 listopada 2017r. wybraliśmy się na spacer do sklepu z urządzeniami  elektronicznymi oraz do Muzeum im W. Dutkiewicz w celu poznania urządzeń gospodarstw domowego używanego dawniej i dziś.


Warsztaty plastyczne w muzeum - 0a.

 

21 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego 0a ze Szkoły Podstawowej nr2 im. Olimpijczyków Polskich w Rogoźnie udały się do Muzeum im. Wojciechy Dutkiewicz. W tym dniu uczestniczyliśmy w warsztatach plastycznych prowadzonych przez panią Hannę Nowicką z Poznania .Prowadząca   warsztaty pani Hanna nawiązała do zbliżających się świąt bożonarodzeniowych oraz sposobów ozdabiania choinki dawniej i dziś. Dzieci samodzielnie ozdabiały bombki i płaskie figurki z masy porcelanowej. Ozdobione samodzielnie prace dzieci zabrały do domu . Zajęcia w muzeum dostarczyły dzieciom wiele radości i pozwoliły twórczo spędzić czas.

Dorota Nowacka


WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE W MUZEUM 0B

21 listopada 2017r. wybraliśmy się do muzeum na warsztaty Bożonarodzeniowe. Dzieci samodzielnie ozdabiały bombki oraz figurki z masy porcelanowej.

 


Andrzejki  w oddziale 0a

Andrzejki i Katarzynki są okazją do zapoznania dzieci z najstarszymi tradycjami i wierzeniami  ludowymi związanymi  z wigilią świętego Andrzeja . 23 listopada dzieci z oddziału 0a oddały się magii wróżb i zabaw uczestnicząc w  tradycyjnej zabawie andrzejkowej. Dzieci poznały wróżby znane naszym rodzicom i dziadkom. W tym dniu pełnym magii , przedszkolaki  wróżyły sobie z serduszek z imionami, losowały przedmioty, które przepowiadały przyszłość oraz zakręcały magicznym kołem. Wiele radości sprawił dzieciom ,,Wyścig pantofelków ”.W tym roku także wróżyliśmy z wosku pod bacznym okiem obecnych rodziców. Rodzice aktywnie włączyli się w organizację tego dnia, piekąc ciasteczka z wróżbami, słodkie ciasteczka w kształcie serduszek oraz muffinki. Nie zabrakło także napoi ,paluszków ,pączków oraz innych słodkości. Andrzejki przebiegały w atmosferze radości, przeplatając się zabawami ruchowo-tanecznymi. Uśmiech dzieci na ich buziach i jest podziękowaniem dla rodziców :Lucyny Bartkowiak, Marietty Borowiak ,Mateusza Borowiaka ,Kamili Drobot i Renaty Hermann za okazaną pomoc i zaangażowanie.

Scenariusz uroczystości  opracowała:
Dorota Nowacka


ANDRZEJKOWE WRÓŻBY 0b

 

Andrzejki to najbardziej magiczny dzień w roku. Według wierzeń tego dnia uchylają się wrota do nieznanej przyszłości i spełniają się wróżby. Tradycją oddziałów przedszkolnych stały się coroczne zabawy andrzejkowe, które dają przedszkolakom wiele radości i wprowadzają element tak lubianej przez dzieci magii i tajemnicy. W tym roku uroczystość ta miała miejsce 24 listopada.

Zabawa w klasie 0b rozpoczęła się piosenką powitalną, krótką informacją na temat historii i tradycji wróżb andrzejkowych oraz nauką zaklęć, które mają pomóc w spełnianiu się wróżb. Następnie przystąpiliśmy do andrzejkowych zabaw takich jak: „Luneta”, „Serduszka”, „Koło przeznaczenia”, „Buciki”, „Pudełko z przepowiednią”, „Kim będziesz w przyszłości”, „Kolorowa wróżba” i najważniejsza „Lanie wosku”. Wróżby przeplatane były zabawami tanecznymi i słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Lidia Krenz


Święto Pluszowego Misia - 0a i 0b

24 listopada 2017r.przedszkolaki z grupy 0a i 0b uczestniczyły w obchodach Święta Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych zabawek moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola w towarzystwie dużego lub małego pluszowego misia. Kolorowe, miękkie, puchate-każde piękne i wyjątkowe towarzyszyły dzieciom we wspólnych misiowych zabawach. Dzieci poznały historię pluszowego misia, śpiewały piosenki, oglądały bajkę pt.,, Miś Uszatek i przyjaciele’’. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i  plastyczne. Dzieci otrzymały tematyczny obrazek do kolorowania oraz inne upominki. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość wspólnej zabawy.

Scenariusz uroczystości przygotowały:
Lidia Krenz i Dorota Nowacka


ŚWIĄTECZNY CZAS 0B

4 grudnia w grupie 0b, odbyły się świąteczne warsztaty z udziałem rodziców. Dzieci wraz z rodzicami wykonywały ozdoby choinkowe: bombki, gwiazdki, dzwoneczki, aniołki. Powstały piękne prace, którymi wspólnie ubieraliśmy choinkę. Warsztaty wprowadziły nas w nastrój świąt Bożego Narodzenia.

 

 


ODWIEDZIŁ NAS MIKOŁAJ 0B.

6 grudnia odwiedziła nas Mikołaj z pomocnikami. Musieliśmy być bardzo grzeczni ponieważ Mikołaj przyniósł nam słodkie upominki. Radości nie było końca! To był dzień pełen wspaniałych wrażeń.


 ODDZIAŁ 0B W MUZEUM

15 grudnia wybraliśmy się do Muzeum im. W. Dudkiewicz na wystawę czasową szopek bożonarodzeniowych przedstawiających Świętą Rodzinę.


 

Warsztaty piernikowe - 0a

18 grudnia 2017roku dzieci z oddziału 0a z paniami udały się do Restauracji ,,Gościniec”. Skorzystaliśmy w tym dniu z zaproszenia rodziców Vanessy –państwa Borowiaków  na warsztaty piernikowe. Gdy przekroczyliśmy próg ,,Gościńca” poczuliśmy unoszący się zapach piernikowych przypraw. Do warsztatów przygotowaliśmy się dbając o czyste ręce i zakładając fartuszki.  Dzieci zapoznały się z tradycją i historią wypiekania pierników w okresie świat Bożego Narodzenia. Poznały też składniki i sposób wykonania ciasta, potrzebne przybory kuchenne oraz zasady bezpieczeństwa. Gdy wszystko zostało przygotowane przedszkolaki z zapałem i zaangażowaniem zabrały się do pracy. Najpierw wałkowały ciasto , wykrawały pierniki. Pełne blaszki pierników zanoszone były do dużego piekarnika .Pod czujnym okiem pań dzieci mogły zaobserwować w kuchni wypiek pierników.  Gotowe ciastka  ozdabialiśmy  kolorowym lukrem i różnorodnymi ozdobami i posypkami. Organizatorzy zaprosili także wszystkich na poczęstunek. Do domów  wróciły dzieci w znakomitych humorach i pysznymi piernikami. Dziękujemy organizatorom za miły i aktywnie spędzony czas .Dla dzieci były to niezapomniane chwile.

Dorota Nowacka


PIERNIKOWY ZAWRÓT GŁOWY 0B

19 grudnia Miłosza mama- Pani Jowita Wojciechowska upiekła dla dzieci pierniki w kształcie choinki. Zasiedliśmy wspólnie do stoliczków by dekorować pachnące cynamonem pierniki i w ruch poszły kolorowe lukry, flamastry do zdobienia, perłki i cukrowa posypka. Gotowe już pierniczki zapakowaliśmy w prezentowe folie by następnego dnia wręczyć je rodzicom.


 

W świątecznym nastroju - 0a

 Czas oczekiwania i przygotowań  do  świąt Bożego Narodzenia wprawił nas w wyjątkowy nastrój gdy 19 grudnia odwiedziła nasza salę pani  Aniela Wierzbińska - twórca ludowy, która zaprezentowała dzieciom ozdoby na choinkę wykonane na szydełku. Rękodzieło  Pani  Anieli Wierzbińskiej  można podziwiać na wystawach w Muzeum  im. Wojciechy Dutkiewicz w Rogoźnie oraz kiermaszach w Rogozińskim Centrum Kultury w Rogoźnie i różnych miejscowościach naszego powiatu a także województwa  . Nasz  gość zaprezentował sposób wykonywania na szydełku aniołków, sopli , gwiazdek, łańcuszków , dzwoneczków, choineczek .Dzieci miały także okazję poznać inne techniki wykonania świątecznych bombek np. metodą filcowania oraz decupage  przyniesionymi przez wychowawczynię . Ozdobami przyniesionymi przez Babcię Anielę ubraliśmy małą choinkę.  Na zakończenie spotkania zaśpiewaliśmy piosenkę pt. ,,Wesoła choinka” ,kilka kolęd i pastorałek. Na zakończenie spotkania dzieci wykonały papierowe gwiazdki na choinkę. Pani Aniela odwiedzi nas wiosną   i zaprezentuje ozdoby wielkanocne  na szydełku .

Scenariusz spotkania przygotowała
Dorota Nowacka


JASEŁKA 0B 

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie miłości. Dzieci z oddziału przedszkolnego 0b w dniu 20 grudnia 2017r, zaprosiły swoich najbliższych na „Jasełka”. Na scenie nie zabrakło aniołów, pasterzy, a do Pana Jezusa przybyli Trzej Królowie. Występ wprawił zaproszonych gości w prawdziwie świąteczny nastrój. Po części artystycznej mimo braku śniegu odwiedził nas długo wyczekiwany gość- Gwiazdor, który obdarował dzieci prezentami.


 

"Do Betlejem" Jasełka - 0a

20 grudnia 2017roku w oddziale 0a odbyło się spotkanie jasełkowe z udziałem rodziców. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, śpiew kolęd i pastorałek, świąteczne dekoracje, stoły nakryte białym obrusem oraz składanie życzeń pozwoliły wszystkim zebranym w tym dniu poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Podczas tej uroczystości niespodziankę zrobił nam  Gwiazdor, który znalazł dla naszych przedszkolaków czas i odwiedził nasze przedszkole. Mając ogromny worek z prezentami rozdał upominki dzieciom oraz przekazał zabawki i pomoce dydaktyczne dla obu oddziałów zakupione przez panią Dyrektor. Całe spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem przy choince i poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Scenariusz jasełek opracowała
Dorota Nowacka


DZIEŃ BABCI I DZIADKA 0B

12 stycznia 2018r. w oddziale 0b odbył się Dzień Babci i Dziadka.  Dzieci wystawiły przedstawienie jasełkowe. Dziadkowie  ze wzruszeniem oglądali występy swoich wnucząt. Mali aktorzy nagrodzeni zostali gromkimi brawami.

Po wspaniałym duchowym przeżyciu dzieci zaprosiły babcie na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Były też pląsty przy muzyce, laurki i życzenia od wnucząt.

 


Wycieczka na Komisariat Policji

29  stycznia 2018 roku dzieci z oddziału 0a wraz z paniami Dorotą Nowacką i Jolantą Nowak udały się na wycieczkę do Komisariatu. W tym dniu czekali na nas panowie dzielnicowi st.sierżant Jacek Raczkowski i sierżant Przemysław Roszczak, którzy zapoznali dzieci z pracą policjanta, pomieszczeniami  komisariatu policji i sprzętem niezbędnym w ich codziennej pracy. Dla dzieci przygotowano także mini konkurs ,,Bezpieczny na drodze”. W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi  odbyła się pogadanka na temat bezpieczeństwa podczas ferii .Na zakończenie spotkania dzieci zwiedziły samochody policyjne co dało im wiele radości i pozostawiło miłe wspomnienia.


Balik Przebierańców w oddziale 0ai 0b

31 stycznia  2018 roku w oddziały przedszkolne 0a i 0b uczestniczyły w  Karnawałowym Baliku Przebierańców. Na ten moment przedszkolaki czekały długo. Dla nich balik przebierańców to dzień niezwykły i oczekiwany. Tegoroczny balik odbył się w dzięki gościnności państwa Borowiaków w Restauracji ,,GOŚCINIEC”. Tego dnia zjawiły się  Księżniczki, Czarownice, Policjanci, Myszki Miki, Kopciuszek i wiele innych postaci z bajek. Na twarzach dzieci malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Podczas balu dzieci uczestniczyły w licznych konkursach i  pląsach. Było bardzo miło, radośnie i zabawnie .Nie zabrakło również słodkości, które przygotowali rodzice. Gdy zabawa dobiegła końca dzieci z żalem rozchodziły się do domu. Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc i wspólną zabawę. Scenariusz uroczystości przygotowały panie  Lidia Krenz i Dorota Nowacka.


 

Aktualności

Kontakt - administrator strony Hubert Kuszak

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Rogoźnie
    64-610 Rogoźno
    ul. Mała Poznańska 1
    NIP 766-17-74-104
  • 67-26-17-005
    67-26-17-059

Galeria zdjęć