AWANS DO FINAŁU POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ

W miniony piątek nasza szkoła uczestniczyła w rozgrywkach miejsko-gminnych w piłce nożnej chłopców. Wygraliśmy z SP Parkowo, ale ulegliśmy w kolejnych meczach zespołom z SP nr 3. Ostatecznie "Dwójka" wywalczyła awans do finału powiatu. Naszą szkołę reprezentowali: Oliwier Walenciak, Gracjan Walenciak, Kacper Bartczak, Marcin Walkowski, Antoni Wański, Miłosz Wojciechowski, Franciszek Smoliński.

FINAŁ POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

W piątkowy poranek udaliśmy się do Rożnowa, gdzie uczestniczyliśmy w Finale Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców. Nasz zespół spisał się bardzo dobrze wygrywając trzy z czterech meczy, co ostatecznie dało nam drugie miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Bartczak Kacper, Kozłowski Ksawery, Smoliński Franciszek, Neimet Viktor, Szewczuk Bartosz, Szewczak Wojciech, Wański Antoni, Walkowski Marcin, Walenciak Gracjan, Wojciechowski Wojciech.

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

3 lutego w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Jako pierwsi zmagania rozpoczęli chłopcy, z których najlepsi okazali się:

1. Szewczak Wojciech
  2. Kozłowski Ksawery
  3. Wahlich Wojciech

W śród dziewcząt najlepsze okazały się:

1. Lichota Aniela
  2. Szturmińska Jagoda
  3. Szewczak Nadia

FUTSAL

15 grudnia udaliśmy się do Ryczywołu na finał powiatu w piłce halowej. Już dawno nie było tak wyrównanego turnieju. Wygraliśmy i zremisowaliśmy po jednym meczu co ostatecznie dało nam 4 punkty i 4 miejsce, które nie oddaje jednak przebiegu całego turnieju. Chłopcy dali z siebie wszystko i zasługują na duże brawa, a w szczególności Wojciech Wojciechowski. Naszą szkołę reprezentowali: Oliwier Walenciak, Mateusz Szymczyk, Wojciech Wojciechowski, Antoni Wański, Igor Woźniak, Miłosz Wojciechowski, Wojciech Różański, Franciszek Smoliński, Kacper Bartczak.

8. ROGOZIŃSKI PÓŁMARATON PRZEMYSŁA II

Bardzo dobrze spisali się nasi podopieczni podczas biegów dziecięcych, które odbyły się przy okazji  półmaratonu. Wyniki przedstawiały się następująco:

Kategoria klas 7-8 chłopcy

2. Kacper Figura

Kategoria klas 5-6 chłopcy

2. Igor Woźniak

3. Antoni Wański

Kategoria klas 3-4 dziewczęta

1. Lena Walich

2. Weronika Diks

Kategoria klas 1-2 dziewczęta

3. Amelia Fundamencka

Kategoria klas 1-2 chłopcy

2. Borys Woźniak

BIEGI DZIECIĘCE

Harmonogram biegów 4 listopada:

• 9:00 start w kategorii klas VII-VIII na dystansie 1000 metrów.
  • 9:20 ceremonia wręczenia pucharów.
  • 9:35 start w kategorii klas V-VI dziewczynki na dystansie 800 metrów.
  • 9:50 start w kategorii klas V-VI chłopcy na dystansie 800 metrów.
  • 10:05 start w kategorii klas III-IV dziewczynki na dystansie 400 metrów.
  • 10:15 start w kategorii klas III-IV chłopcy na dystansie 400 metrów.
  • 10:25 start w kategorii klas I-II dziewczynki na dystansie 200 metrów.
  • 10:35 start w kategorii klas I-II chłopcy na dystansie 200 metrów.
  • 10:45 start w kategorii przedszkolaków dziewczynki na dystansie 100 metrów. (dzieci do 4 roku życia biegną z rodzicami).
  • 10:55 start w kategorii przedszkolaków chłopcy na dystansie 100 metrów. (dzieci do 4 roku życia biegną z rodzicami).
  • 11:10 ceremonia wręczenia pucharów.

Zbiórka dzieci zawsze na 30 minut przed startem w każdej kategorii wiekowej w celu pobrania nr startowego udajemy się do biura zawodów wraz z prawnym opiekunem.